Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzimní část sezóna 2008/2009 - ženy

 

1.-2. kolo

21.09.2008         10:00              TJ Lokomotiva Trutnov            TJ Harant Pecka

                            13:00

 

3.-.4. kolo

30.08.2008         10:00              TJ Lánov                                     TJ Harant Pecka

                            13:00

 

5.-6. kolo

06.09.2008         10:00              TJ Jiskra  Hořice v Podkr.         TJ Harant Pecka

                            13:00

 

7.-8. kolo

13.09.2008          10:00              TJ Baník Žacléř                          TJ Haran Pecka 

                             13:00

 

9.-10. kolo

14.09.2008          10:00               TJ Sokol Bílá Třemešná            TJ Harant Pecka

                             13:00

 

11.-12. kolo

 31.8.2008           10:00                TJ Jičín                                          TJ Harant Pecka

                             13:00

 

13.-14. kolo

27.09.2008            10:00               Orel Studenec                             TJ Harant Pecka

                               13:00

 

15.-16.kolo

20.09.2008             10:00               TJ Harant Pecka                         TJ Červený Kostelec B 

                                13:00

 

17.-18. kolo

28.09.2008             10:00               TJ Sokol Dřevěnice                     TJ Harant Pecka

                                13:00

 

 

 Jarní část sezóna 2008/2009 - ženy

 

19.-20. kolo

25.4.2009                10:00               Lokomotiva Trutnov                     TJ Harant Pecka

                                13:00

 

21.-22. kolo          

2.5.2009                  10:00                 TJ Harant Pecka                          TJ Lánov

                                13:00

 

23.-24. kolo

 9.5.2009                 10:00                  TJ Jiskra Hořice                         TJ Harant Pecka

                                13:00

 

25.-26. kolo

16.5.2009               10:00                    Tj Harant Pecka                         TJ Baník Žacléř

                                13:00

 

27.-28. kolo

23.5.2009               10:00                    Sokol Bílá Třemešná                TJ Harant Pecka

                                13:00

 

29.-30. kolo

8.5.2009                 10:00                    TJ Harant Pecka                         TJ Jičín

                               13:00

 

31.-32. kolo

13.6.2009               10:00                   Orel Studenec B                           TJ Harant Pecka

                                13:00

 

33.-34. kolo

30.5.2009               10:00                   TJ Červený Kostelec B                TJ Harant Pecka

                                13:00

 

35.-36. kolo

6.6.2009                 10:00                    TJ Harant Pecka                          TJ Sokol Dřevěnice

                               13:00

 

 Pozn.dejte si prosím pozor, u tučně vytištěných zápasů, na datum hracího dne!!!